17:48:00

PODSUMOWANIE 2014

Dobiega koniec roku 2014, więc pora na małe podsumowanie :) Uważam ten rok za owocny, lecz bardzo zróżnicowany. Na początku roku i pod jego koniec działałam pełną parą, momentami aż nie wiedziałam w co, w danym momencie ręce włożyć. Zaś okres przed maturami i jeszcze długo po nich, był dla mnie bardzo leniwy, prawie kompletnie odpuściłam wtedy sesje... których mimo wszystko, przez cały rok wykonałam aż 73 :)

W tym roku spróbowałam troszkę nowych rzeczy. Zawsze skupiałam sie tylko i wyłącznie na fotografii ludzi, ale gdy na początku grudnia dostałam propozycje zrobienia zdjęć dla pizzerii TWOJA PIZZA, ciekawość wzięła góre i nie mogłam odmówić! :) Było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie i możliwość podejścia do fotografii od trochę innej strony ;)Taką moją małą coroczną tradycją stał się Cykl Świąteczny. Uwielbiam ten okres, kiedy całe miasto jest udekorowane światełkami, zostaje rozstawiony Jarmark Bożonarodzeniowy i w powietrzu aż unosi sie ta atmosfera świąt :) nie mogłabym sobie odmówić robienia zdjęć w takich warunkach. W tym roku udało mi się zrobić aż 9 takich sesji! :) I tutaj bardzo chciałabym podziękować moim modelkom, dzięki którym mogłam coś takiego stworzyć i mimo uporczywego zimna, miło spędzić czas :)Tak samo jak w tamtym roku, mam kilka swoich ulubionych kadrów, do których często wracam, jak dopada mnie fotograficzna depresja ;) Nie pokaże Wam tu ich wszystkich, bo wieki by mi się z tym zeszło, więc wybrałam tylko kilka :)Skoro już podsumowuje cały mój zdjęciowy rok, to nie mogę zapomnieć o osobach, dzięki którym mam możliwość cały czas tworzyć i się rozwijać.
Na początku największe podziękowania należą się Gosi. Przeglądając to co razem tworzymy, za każdym razem w duchu dziękuje, że Gosia napisała do mnie, i że umówiłyśmy się na sesje. Jest osobą, która niezwykle mnie inspiruje, patrząc na jakiekolwiek jej zdjęcie przez głowę przemyka mi milion pomysłów na sesje, które mogłybyśmy razem zrealizować. Poza tym, trudno było mi znaleźć kogoś, kto w 100% rozumiałby mnie "artystycznie". Do Gosi wystarczy, że napisze delikatny zarys sesji, którą chciałabym zrobić, a ona stając przed obiektywem idealnie ukazuje takie obrazy, jakie wcześniej powstały w mojej głowie. Tak więc, jeśli to czytasz to wiedz, że jesteś niesamowitą osobą, taką moją małą "muzą", która napędza mnie do działania i daje wiarę we własne możliwości :)Drugą osobą, której również chciałabym podziękować jest Ola. Dawno od nikogo nie usłyszałam tyle miłych słów na temat tego, co tworze. Na temat moich prac, podejścia, a nawet na temat samej mnie :) Nasze spotkanie, nasza sesja dała mi wielkiego kopa, siłę do dalszego tworzenia. Dzięki komplementom, które usłyszałam tego dnia, na nowo uwierzyłam w siebie i w to, że potrafię stworzyć coś fajnego. Mam nadzieje, że czytasz te podziękowania, bo w pełni Ci się one należą! :)


 
W tym miejscu chciałam wyróżnić jeszcze jedną osobę, tą z którą w tym roku stworzyłam najwięcej (aż 10!!) sesji, a jest to moja siostra – Natalia :)Oprócz osób wypisanych wyżej, oczywiście chcę podziękować WSZYSTKIM, z którymi miałam przyjemność współpracować w tym roku, bo bez Was nie byłoby mnie tutaj, w tym miejscu :) Zamiast pracować w sposób, który kocham, miałabym prace na którą pewnie wiecznie bym narzekała ;) a to dzięki Wam mam szanse spełniać się w tym co robię i żyć tak jak sobie wymarzyłam :) DZIĘKUJE! :)

I ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANEGO SYLWESTRA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! :)

3 komentarze:

 1. Pamiętam jak robiłam zdjęcia Natalce, była wtedy jeszcze taka mała, a teraz proszę jaka modelka wyrosła. Iza udanych sesji w 2015 ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak chcesz sie pobawić w fashion to Natalka zawsze chętna ;) dziękuje i wzajemnie! :))

   Usuń
  2. A chce się pobawić :) Jak Natalka będzie chciala zdjecia to piszcie :)

   Usuń

Copyright © 2016 Iza Urbaniak Photography , Blogger